Висока інфекційна захворюваність у місті й області вимагала будівництва інфекційних відділень у центральних районних лікарнях, створення кабінетів інфекційних захворювань (КІЗ) у поліклініках. Створювалася інфекційна служба області, що вимагала єдиного організаційно-методичного керівництва. Ці функції взяла на себе інфекційна лікарня. Із грудня 1963р. головним лікарем лікарні був призначений Г.І. Горбачевський. Завдяки його активній діяльності з 1963 р. розпочате будівництво нових корпусів інфекційної лікарні в районі Північного селища. Лікарня була побудована за 2 роки й введена в експлуатацію в 1965р. 

          image002 2image004

Разом з будівництвом лікарні зростала чисельність працівників і активну громадську діяльність Горбачевського Г.І. продовжували: Поносовська Кіра Яківна – завідувач лабораторії, Талдикіна Марія Миколаївни лікар - лаборант,

           В період 1969-1975рр головою профспілкового руху в лікарні була Людмила Василівна Давидова

image05Людмила Василівна Давидова

image07Клеткіна Раїса Семенівна 1976-1981рр. 

image091982-1989рр Володимир Давідович  Гаухман 

Своєю діяльністю профспілка лікарні надихала працівників на створення творчих колективів , а також згуртовувала до суспільно корисної роботи на поліпшення благоустрою лікарні і умов праці.  

         image11image13

        image15image17 

image19        image21

     image23       image25  

     imag27image29

Основна діяльність адміністрації та профспілкового комітету  направлена на створення умов для забезпечення стабільного розвитку ефективного виробничого процесу в лікарні.        

image31imag33

1990-2004рр головою профспілки інфекційної лікарні була Алла Василівна Кравченко

 image35

        

image372005-2009рр Олена Миколаївна Тимошенко 

image39З 2010 і по теперішній час Ольга Сергіївна Литвинова 

У 2015р  на конференціїї колективу лікарні був ухвалений колективний договір між адміністрацією та працівниками лікарні за узгодженням інтересів сторін. Контроль за виконанням колективного договору здійснюється  постійно. Велику увагу адміністрація  приділяє по створенню належних умов праці кожного працівника зокрема і колективу в цілому. Профспілка лікарні тісно співпрацює з адміністрацією.

В межах своїх повноважень профспілковий комітет здійснює контроль за дотриманням трудового законодавства. Велика увага приділяється охороні праці та безпеці праці в лікарні. У лікарні організовано і забезпечено у відповідності з діючими санітарними нормами проведення диспансерізаціїї.   У 2014 та у 2015рр профспілкою були виділені кошти на проходження мамографіїї  медпрацівників  лікарні.

Колектив бере активну участь у громадському житті лікарні. Завдяки роботі культмасового сектору  та активістів лікарні проводяться тематичні святкові концерти. Неодноразово запрошувалися гості з медичного коледжу та дитячий колектив для поздоровлення колективу нашої лікарні з Міжнародним жіночим днем та Новим роком та інші Кожен рік в лікарні проводяться професійні конкурси. Профспілка нагороджує учасників конкурсу пам’ятними призами.

image41image43

image45image47

 

 

 

 

 

 

 

 

image49image51

За сприянням профспілки працівники та їх діти  відвідують театр,  мають  можливість відпочити на морі, оздоровити дітей у Новоолександрівському дитсячому гастроентерологічному санаторіїї.  Профспілка неодноразово організовувала екскурсії до Криму, Одеси, Умані, Асканії Нова.   Пам¢ятаємо своїх ветеранів, вітаємо їх з Днем  перемоги. image53          image55

image57

Колектив лікарні приймає активну участь в  обласних конкурсах аматорського мистецтва працівників лікувально-профілактичних закладів охорони здоров’я і міжобласних спартакіадах. Колектив лікарні неодноразово отримували призові місця.

image61

         image59

     За професіоналізм,сумлінну працю, активну роботу у профспілці голови профспілки лікарні неодноразово відзначалися почесними грамотами 

image63image65image67