ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ  

   

Контактна інформація  

Телефон: (0552) 39-06-18

E-mail: inflik@i.ua

Адреса: 73032, м Херсон, вул. Миколи Гринька, 1А

Електрона скринька Херсонського обласного контактного центру: medic@khor.gov.ua 

   

Благодійний рахунок  

Код ЄДРПО: 26083704

IBAN:
ua073223130000026004000043026

   

Варто знати!  

ПЛАТНІ ПОСЛУГИ

 

 

 

 

 

 

   
nachodki.ru интернет-магазин

1У 2012 році в лікарні відкрито музей «Історія лікарні». Для цього відведено окремий кабінет, який знаходиться на другому поверcі центрального корпусу. Музей дає можливість познайомитися з історією розвитку лікарні з дня її заснування по теперішній час.

 

 

2

 

На стендах розміщена інформація в документах та фотографіях, які розповідають про те, як змінювалась лікарня протягом багатьох років.

 

 

 

 

3Окремо виділено розділ де зібрані медичні матеріали, особисті речі Горбачевського Геннадія Ілларіоновича, який був головним лікарем з 1963 по 1998 роки. З 2001 року в лікарні проводяться науково-практичні читання пам’яті Г.І.Горбачевського.        

Легендарна людина, яка працювала в лікарні, це Дворников Орест Васильович. Людина, яка пройшла два кола ада. З 1943 по 1945 роки Орест Васильович був в’язнем концентраційного табору «Бухенвальд». Після повернення з «Бухенвальду» Дворніков О.В. був заарештований і засуджений, як зрадник і агент іноземних розвідок. Через вісім з половиною років звільнений і повністю реабілітований. 

4Лікар-поет Гаухман Володимир Давидович в інфекційній лікарні був завідувачем мікологічним відділенням. Захоплювався поезією зі студентських років. Публікувався у видавництвах під псевдонімом «В.Давидов». Надруковані книги ліричних віршів «Старые звёзды», 

«Любит. Не любит», «Вещей простые имена». Велика добірка літературних пародій в збірнику «Придніпровські усмішки».

В музеї збереглися копії та оригінали історичних документів. На полицях розміщені альбоми, з матеріалами кожного відділення, спогади лікарняних «старожилів».  

5Все в житті змінюється, незмінними залишаються тільки почуття: любов до свого народу, своєї країни. Справжні патріоти працювали і надалі працюють в нашій лікарні:

ñ   учасники Великої Вітчизняної війни – Зінченко Г.Т., Куренкова Т.П., Осауленко Г.І.

ñ   учасник війни в Афганістані – Мітковський В.Г.

ñ   учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС – Зубарєва Т.І., Женілова Л.

ñ     учасники АТО – Цира С.А., Мєщеряков О.В. 

6Грамоти, дипломи, історичні довідки, чисельні альбоми зі старими та сучасними світлинами, медичний інструментів минулого століття, все це стало експонатами музею. Та історія на цьому не закінчується.

   

Як нас знайти?  

   

   

COVID-19