ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ  

   

Контактна інформація  

Телефон: (0552) 39-06-18

E-mail: inflik@i.ua

Адреса: 73032, м Херсон, вул. Миколи Гринька, 1А

Електрона скринька Херсонського обласного контактного центру: medic@khor.gov.ua 

   

Благодійний рахунок  

Код ЄДРПО: 26083704

IBAN:
ua073223130000026004000043026

   

Варто знати!  

ПЛАТНІ ПОСЛУГИ

 

 

 

 

 

 

   
Здесь нашел интересный обзор

«Дуже приємно, що традиція, започаткована в 1998 році, успішно продовжується і досі. На сьогодні ми проводимо вже десяті читання пам’яті заслуженого лікаря України Геннадія Ілларіоновича Горбачевського. Плідної праці усім сьогодні», - відкрила захід Наталія Шахман, заступник начальника управління лікувально-профілактичної допомоги населенню, медичних кадрів та звернень громадян – начальник відділу розвитку та контролю якості медичної допомоги населенню, акредитації Департаменту охорони здоров’я.

Представники Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, обласного лабораторного центру, обласної інфекційної лікарні, лікарі-інфекціоністи теплими словами згадували багаторічного керівника закладу Геннадія Горбачевського.

«Він був прекрасним клініцистом і епідеміологом, чудовим організатором, а найголовніше – він був прекрасним учителем. Плеяда інфекціоністів, що були навчені в нашій лікарні, стали спеціалістами з великої літери. Багато починань були зроблені під керівництвом Горбачевського. Ми перші відкрили відділення реанімації інфекційної терапії. Якби не це відділення, то під час спалаху холери, дифтерії ми б втратили набагато більше людей», - поділилися головний лікар Володимир Мітковський та головний експерт з інфекційних хвороб Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Сергій Панкратов.

Наукова програма читань включала 10 доповідей з актуальних питань інфекційної служби, які прочитали головні експерти Департаменту охорони здоров’я Сергій Панкратов і Наталія Єрємєєва, головний експерт управління охорони здоров’я міської ради Ольга Демедюк, завідувачі відділень інфекційної лікарні Михайло Набатов, Ольга Литвинова, Ганна Набатова та інші.

Була коротко окреслена епідеміологічна ситуація на Херсонщині. За 9 місяців поточного року у нас було зафіксовано 118 тис. хворих та носіїв інфекційних і паразитарних хвороб. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року рівень захворюваності зріс на 3,5%, але це з врахуванням грипу та ГРВІ, яких переважна більшість (90%) серед усіх інфекційних захворювань в області.

Напружена ситуація в області з гострими кишковими інфекціями: збільшилась кількість сімейних спалахів. Від початку року в області не було випадків холери, сказу, сибірської виразки, бруцельозу, черевного тифу, дифтерії, епідемічного паротиту, правця, кліщового вірусного енцефаліту. Проте за цей же період зафіксовано 646 випадків кору, з яких 473 випадки – у дорослих людей. Не було жодного випадку кору в Іванівському та Нижньосірогозькому районах. Найбільша захворюваність на кір в Голопристанському, Каланчацькому, Олешківському, Високопільському районах і в місті Херсон.

   

Як нас знайти?  

   

   

COVID-19